Blog

Geri

3. Geleneksel Performans Ödülleri Sahiplerini Buldu

3. Geleneksel Performans Ödülleri Sahiplerini Buldu
Müşterisine her zaman en iyi ürünü, en iyi personel ve en iyi hizmetle sunmayı kendisine ilke edinmiş şirketimizin  3. Geleneksel  Performans Ödülleri düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 
Kategoriler ve ödül alanlar şunlardır
Yılın Personeli : Tuğba ERDEM - Sincan OSB
Performans Kategorisi   
                                       Erdinç ÖZSUNGUR
                                       Namık ALITHAN
                                       Sema YILMAZ
                                       Aynur ALTAN
Satış Kategorisi            
                                        Satı  OĞUR - Esk/Tunalı Şubesi                              
                                        Sümeyra YURT - Keklik 2 Şubesi
                                        Ayşe Gül DEMİR - Kızılay Dükkan
                                        Rumeysa KANDERUN - Kolej Şubesi  
                                        İnci AKPINAR - İlker 1 Şubesi
                                        Firdevs KARLİ - Ağaçlı Şubesi
                                        Senem TOPÇU - Kırkkonaklar Şubesi
                                         Gülşah Çulha - Kızılay Cafe
Ekmek Üretim Kategorisi
                                         Yasin İSTANBULLU - Çukurambar Şubesi        
                                          Fatih ÖZBEK - Keklik 1Şubesi
                                          Seyfettin ENCÜ - Sincan OSB Şubesi
                                          Ercan SÖĞÜTDERE - Esk/Batı 2Şubesi
                                          Basri TUNCER - 100.Yıl Fırın
                                          Cemal BALTA - Alacaatlı Şubesi
                                          Mehmet  AYGÜN - Meydan Şubesi
Pasta Üretim Kategorisi
                                           Yüksel KELEŞ - AlacaatlıŞubesi
                                           Ayhan AKPINAR  - Meydan Şubesi
                                           Ayhan KAYITMAZ - Akdere Şubesi
                                           Şahin TEKİN - Kentpark Şubesi
                                            Murat Armağan - Kızılay Cafe
                                            Serdar UZUN - Esk.Ihlamurkent Şubesi
                                            Sabri AKGÜL - Akdere Şubesi
                                            Ersin DEMİR - Esk.Ihlamurkent/Akdere
Gelişim Kategorisi
                                             Ahmet ERTAŞ - Tunalı 2Şubesi
                                             Mithat TORAMAN - Batıpark Şubesi
                                             Çağrı ÇALIŞ - Alacaatlı Şubesi
                                             Ali GÜNDÜZ - Dikmen Bölge Yöneticisi
                                             Başak DALGIÇ - Batıpark Şubesi
Operasyon Kategorisi 
                                              Ufuk Yaman
Sevkiyat Kategorisi
                                              Halil İbrahim AKBAL
                                              Mahmut POLAT
Şube Kategorisi
                                               Eskişehir/Tepebaşı
                                               Meydan
İnovasyon Ödülü        
                                                Orçun Horasan​